W miniony weekend, 7-go marca w Hali Sportowej Ogólnokształcącego Liceum im. Janka Bytnara w Kolbuszowej odbył się kolejny 4 Turniej Futsalu Firm i Instytucji SOTER CUP 2015.

Więcej…

ISO 9001:2008 w SOTER Sp. z o.o.

W 2015r. firma Soter Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania jakości ISO 9001:2008 na usługi outsourcingu pracowniczego.

 

    Firma SOTER System Sp. z o. o. powstała w 2012 roku. Posiada Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych Nr L – 0161/12 zezwalającą na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośreniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego.               

      Zespół pracowników SOTER SYSTEM Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania i instalacji systemów bezpieczeństwa. Cieszymy się zaufaniem ponad 350 Klientów. Dzięki współpracy z tak liczną grupą Kontrahentów zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jeśteśmy Państwu zaoferowć najwyższą jakość świadczonych usług.

     Nasze instalacje znajdują zastosowanie w ochronie obiektów wszystkich kategorii: od mieszkań, sklepów, małych firm i oddziałów banków, po duże zakłady przemysłowe, stacje benzynowe, magazyny, biurowce, centra handlowe, obiekty muzealne i sakralne.
Copyright © 2015 Soter Sp. z o.o. All rights reserved