ISO 9001:2015
w SOTER Sp. z o.o.

 

Potwierdzeniem świadczenia usług na poziomie, który spełnia oczekiwania naszych Klientów, jest uzyskanie po przeprowadzonym audycie w dniu 08.06.2018 roku, recertyfikacji, dzięki której Soter Sp. z o. o. uzyskała ważność certyfikatu do dnia 08.06.2021 rok.

INFORMACJA O ZASADACH PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
W SOTER Sp. z o.o.

 

   Administratorem Państwa danych osobowych jest SOTER Sp. z o.o. z siedzibą w: 36-100 Kolbuszowa, ul. Obrońców Pokoju 29A, NIP 8172006524, e-mail: sekretariat@soter.com.pl, telefon: telefon: 17 227 52 69, Fax: 17 227 55 06 (zwana dalej również SOTER). W sprawie przetwarzania danych osobowych można skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych

 

Więcej ...

Obwieszczenie planu połączenia Spółki

 

Więcej ...

Soter Ochrona Sp. z o. o. swoją działalność w sektorze specjalistycznych usług ochrony i dozoru mienia oraz prac porządkowych rozpoczęła w 2007 roku. Firma swoje usługi kieruje głównie do sektora B2B oraz B2C.

 

 

W swojej działalności bazujemy nie tylko na 12-letnim doświadczeniu, ale również sięgamy po nowoczesne rozwiązania organizacyjne oraz biznesowe, dostosowując nasze modele do aktualnych potrzeb Klientów zarówno korporacyjnych jak i indywidualnych.

Na dzień dzisiejszy Soter Ochrona Sp. z o .o, jest liderem w zakresie świadczenia specjalistycznych usług dozoru i ochrony mienia, konwojowania, zabezpieczenia imprez masowych, ochrony fizycznej galerii i centrów handlowych wspomaganych własnymi grupami interwencyjnymi na terenie całego kraju. Dodatkowo firma świadczy specjalistyczne usługi sprzątania przemysłowego.

W zakresie usług dozoru i ochrony mienia stawiamy przede wszystkim na budowanie długotrwałych relacji biznesowych, gdzie bezpieczeństwo i zaufanie naszego Klienta jest dla nas najważniejsze.
 

Nasza misja

Misją Soter Ochrona Sp. z o. o. jest uzyskanie satysfakcji wszystkich naszych Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług w aktualnych obszarach aktywności biznesowej.

 
Historia i dzień dzisiejszy

Firma Soter Ochrona Sp. z o. o. powstała w grudniu 2007 roku. Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr L – 0003/08 zezwalającą na wykonywanie usług ochrony mienia firma otrzymała w styczniu 2008 r.

Firma SOTER Ochrona posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarach: ochrony fizycznej osób i mienia oraz usług porządkowych. Współpracuje głównie z dużymi firmami produkcyjnymi oraz usługowymi. Obecnie koncentruje się głównie na kompleksowej obsłudze dużych galerii i centrów handlowych.

Cieszymy się zaufaniem ponad 150 Klientów korporacyjnych. Dzięki współpracy z tak liczną i wymagającą grupą Kontrahentów, wciąż doskonalimy swoją specjalistyczną wiedzę i wdrażamy innowacyjne rozwiązania dostosowane do dynamicznych zmian na rynku świadczonych usług.

Dążymy do umacniania swojej pozycji na rynku lokalnym oraz utrzymania opinii partnera rzetelnego i godnego zaufania. Wiąże się to zarówno z pozyskiwaniem coraz większej liczby nowych Klientów jak i rozwijaniem współpracy z Klientami stałymi.

Soter Ochrona Sp. z o. o. to być może w przyszłości Twój partner biznesowy. Nowoczesny, odpowiedzialny i elastyczny. Przygotowujemy oferty optymalnie dostosowane do potrzeb i specyfiki Klienta. Nasze usługi realizujemy tak, aby nasz Klient mógł skupić się na innych działaniach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem swojej firmy.

Soter Ochrona obsługuje Klientów na terenie całego kraju. Wypracowana organizacja pracy oraz rozbudowany system kontroli wewnętrznej i zewnętrznej jakości świadczonych usług, gwarantują sprawną obsługę Klienta, niezależnie od lokalizacji obiektu.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Copyright © 2018 Soter Sp. z o.o. All rights reserved