ISO 9001:2015
w SOTER Sp. z o.o.

 

Potwierdzeniem świadczenia usług na poziomie, który spełnia oczekiwania naszych Klientów, jest uzyskanie po przeprowadzonym audycie w dniu 08.06.2018 roku, recertyfikacji, dzięki której Soter Sp. z o. o. uzyskała ważność certyfikatu do dnia 08.06.2021 rok.

INFORMACJA O ZASADACH PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
W SOTER Sp. z o.o.

 

   Administratorem Państwa danych osobowych jest SOTER Sp. z o.o. z siedzibą w: 36-100 Kolbuszowa, ul. Obrońców Pokoju 29A, NIP 8172006524, e-mail: sekretariat@soter.com.pl, telefon: telefon: 17 227 52 69, Fax: 17 227 55 06 (zwana dalej również SOTER). W sprawie przetwarzania danych osobowych można skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych

 

Więcej ...

Soter Sp. z o. o. swoją działalność w sektorze usług ochrony i dozoru mienia, porządkowych oraz prac pomocniczych przy produkcji rozpoczęła w 2006 roku. Firma swoje usługi kieruje głównie do sektora B2B.

 

 

W swojej działalności bazujemy nie tylko na 12-letnim doświadczeniu, ale również sięgamy po nowoczesne rozwiązania biznesowe oraz dostosowujemy nasze modele do aktualnych potrzeb Klientów.

Na dzień dzisiejszy Soter Sp. z o .o, jest liderem w zakresie świadczenia usług sourcingowych dla branży samochodowej, maszynowej, meblarskiej, mięsnej oraz cukierniczej.

W zakresie usług dozoru i ochrony mienia stawiamy przede wszystkim na budowanie długotrwałych relacji biznesowych, gdzie bezpieczeństwo i zaufanie naszego Klienta jest dla nas najważniejsze.

 

Nasza misja
Misją Soter Sp. z o. o. jest usatysfakcjonowanie naszych Klientów poprzez osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług we wszystkich obszarach aktywności biznesowej.

 

Historia i dzień dzisiejszy
Firma SOTER Sp. z o. o. powstała w styczniu 2006 roku. Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr L – 0100/06 zezwalającą na wykonywanie usług ochrony mienia firma otrzymała w maju 2006 r. Status Zakładu Pracy Chronionej SOTER Sp. z o. o. uzyskała w maju 2007 roku. Firma od tego okresu stale udziela ulgi w obowiązkowej składce na PFRON.
Firma SOTER posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarach: ochrony fizycznej osób i mienia, udostępniania pracowników/sourcingu pracowniczego oraz usług porządkowych. Współpracuje głównie z dużymi firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Cieszymy się zaufaniem ponad 180 Klientów korporacyjnych. Dzięki współpracy z tak liczną i wymagającą grupą Kontrahentów, wciąż doskonalimy swoją specjalistyczną wiedzę i wdrażamy innowacyjne rozwiązania dostosowane do dynamicznych zmian na rynku świadczonych usług.
Dążymy do umacniania swojej pozycji na rynku oraz utrzymania opinii partnera rzetelnego i godnego zaufania. Wiąże się to zarówno z pozyskiwaniem coraz większej liczby nowych Klientów jak i rozwijaniem współpracy z Klientami stałymi.
SOTER Sp. z o. o. to być może w przyszłości Twój partner biznesowy. Nowoczesny, odpowiedzialny i elastyczny. Przygotowujemy oferty optymalnie dostosowane do potrzeb i specyfiki Klienta. Nasze usługi realizujemy tak, aby nasz Klient mógł skupić się na innych działaniach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem swojej firmy.
SOTER obsługuje Klientów na terenie całego kraju. Wypracowana organizacja pracy oraz rozbudowany system kontroli jakości świadczonych usług, gwarantują sprawną obsługę Klienta, niezależnie od lokalizacji obiektu.

 

Zapraszamy do współpracy!

Copyright © 2018 Soter Sp. z o.o. All rights reserved